Z wielką radością informujemy, że w tegorocznych konkursach przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty, nasi uczniowie zaprezentowali swoją wiedzę oraz umiejętności, otrzymując tytuły laureatów i finalistów. W Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego tytuł laureata uzyskali: Natalia Babacz i Jan Witek, zaś Zofia Kita oraz Franciszek Hebal zostali finalistami tegoż konkursu. Wymienieni są uczniami klasy 7a, a szlify polonistyczne zdobywają pod czujnym okiem p.Doroty Szczerbińskiej – Łojko.

Zdolności lingwistyczne, tym razem w zakresie języka angielskiego, potwierdzili Benjamin Ptaszyński (klasa 8a) – laureat oraz Emilia Zawadzka (klasa 7b) – finalistka. Do Wojewódzkiego Konkurs Języka Angielskiego przygotowywały uczniów panie: Katarzyna Romanowska oraz Katarzyna Beliniak.

Tytuł finalistki z fizyki zdobyła Aleksandra Suska z klasy 8a, którą wspierała p.Kamila Zakrzewska.

Cieszymy się, że odkrywacie swoje talenty, sprawdzacie możliwości i prezentujecie wiedzę, godnie reprezentując Trzynastkę.

Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielkom!